ŠKOLENÍ OBCHODNÍCH ZÁSTUPCŮ 

PŘEDÁM VÁM TŘICETILETÉ ZKUŠENOSTI Z PRAXE TELEMARKETINGU A OBCHODNÍ KOMUNIKACE A NAUČÍM VÁS PRINCIPŮ PRODEJE.

Hledali jste někoho, kdo má skutečně aktuální, fyzické a mnohaleté zkušenosti s telefonováním, obchodní komunikací, cenotvorbou a prodejem? Majitel naší agentury Michal Vacek dodnes stále telefonuje část hovorů našich realizovaných kampaní, odhaluje chyby operátorů a obchodních zástupců a staví skutečně funkční call skripty a obchodní komunikaci, která funguje.

​Jsme call centrum a obchodní komunikační agentura s každodenní praxí v terénu. Při spolupráci s našimi klienty jsme přišli na bariéry a principiální chyby v obchodní komunikaci a v dotahování obchodních případů. Pokud si nejste jisti a nevíte jak obchodně komunikovat a uzavřít objednávku, naučíme Vás to dostupnou a levnou cestou hned.

ŠKOLENÍ OBCHODNÍ KOMUNIKACE

Od realizovaných workshopů s účastí přes 80 lidí, přes desítky školení a marketingových snídaní u nás nebo v komerčních prostorách jsem pochopil, a u zákazníků jsem si potvrdil, že nejefektivnější je věnovat čas přímo přípravě a týmu obchodních zástupců konkrétní firmy, nejlépe v jejich prostorech a za částečné účasti vedoucích manažerů. Můžeme tak přizpůsobit školení danému segmentu prodeje a věnovat se individuálně jednotlivým osobnostem obchodního týmu. Mnohdy představuji prodej přímo na daném produktu.

 • Komu je určeno: obchodním zástupcům, manažerům a všem, kdo chce mít vyšší obchodní výsledky,

 • Termín a doba školení:

  • jednodenní šestihodinové školení v časech 9-12 a 13-16h.,

  • možnost víkendového školení (nepřerušíte obchodní provoz),

  • dohodou se zákazníkem,

 • Místo konání:

  • u zákazníka / neomezený počet účastníků,

  • v naší školící místnosti Ovocný trh 11, Praha 1 - Staré město (metro Můstek) / max. 10 účastníků.​​

CENA: 20.000,-Kč / den

(+ doprava mimo Prahu, + á500,-Kč za osobu od 6 a více osob)

© Autorské práva Český marketing s.r.o.                       Podmínky ochrany osobních údajů