KRIZOVÁ AKVIZICE B2B ZÁKAZNÍKŮ

PROVÁDÍME PRŮZKUM A RESTARTUJEME vaše zákazníky a prodej

PŘEDÁVÁME nové horké zákazníky

SJEDNÁVÁME osobní a ON-LINE schůzky, webináře, .....

ŠETŘÍME čas a zvyšujeme ziskovost obchodním zástupcům

ZVYŠUJEME firmám podíl na trhu

Akvizice telemarketingem

Ukážeme vám, že akviziční telemarketing patří mezi nejsilnější a nejspolehlivější komunikační nástroj přímého oslovení zákazníků. Naší konkurenční výhodou jsou speciální call systémy s online controllingem, specialisté, kteří vytvářejí a ladí call skripty, komunikační procesy akvizice a samozřejmě naši operátoři call centra. Výsledkem je maximální vytíženost počtu databáze v podílu dohodnutých schůzek a předaných živých zákazníků a maximální efektivita akvizice. Podívejte se na naše reference a na prvních deseti relevantních leadech vyzkoušejte proč u nás 90% klientů opakuje akviziční kampaně.

Akviziční prodej

je individuální proces, při kterém se musí nastavit komunikační kanály, srozumitelný produkt pro obchodní komunikaci a systém prodeje na míru dané firmě! Náš akviziční prodej je spojením databází,

telemarketingu, emailingu, sociální sítě LinkedIn, controllingu a školení obchodních zástupců v jednom.  U nás platíte za relevantní a garantované sjednávání osobních schůzek a za předání telefonicky ověřeného živého zákazníka s 50% úspěšností obchodu. 

© Autorské práva Český marketing s.r.o.                       Podmínky ochrany osobních údajů

  • LinkedIn - Black Circle
  • Facebook - Black Circle
  • YouTube - Black Circle